Vystavovali jsme na veletrhu Czech On-line Expo.

Ve dnech 22. a 23. Února 2023 se na výstavišti v pražských Letňanech uskutečnil největší český e-commerce & on-line business veletrh Czech On-line Expo.

Na návštěvníky čekaly konference na 17 různých témat (namátkou E-shop inspirace, UX, PPC, E-commerce strategie, Péče o zákazníky, Marketing a také – a toho jsme byli součástí – Logistika a balení) hned v 8 přednáškových sálech.
Přes 7 tisíc návštěvníků si tak mohlo poslechnout trojciferný počet řečníků, které pak bylo možné osobně vyzpovídat a prohlédnout si stánky více než stovky firem – což mimo jiné znamenalo vyzkoušet si a do detailu rozebrat řešení, která nabízejí. Jedním z vystavovatelů jsme byli i my. Oranžovo-modrý stánek JVM metal s.r.o. nešlo přehlédnout a měl přívětivé umístění na hlavní tepně mezi halami A a B. Obdrželi jsme číslo stánku B6, vysvědčení za účast na Expu bychom si ale dali spíše „áčkové“. Jak to?
Nejdůležitějšími prvky našeho výstavního stánku byl poháněný válečkový dopravník a balíkový SORTER , který třídil zásilky podle čárových kódů a poutal pozornost kolemjdoucích. Naše unikátní řešení, které spočívá v třídícím modulu postaveném na technologii kuličkového pásu zaujalo. A to nejen díky svým vlastnostem, ale také týmu JVM metal, který aktivně přistupoval k potenciálním zákazníkům a seznamoval je s řešením, které JVM metal nabízí. Výsledkem bylo množství velmi zajímavých rozhovorů a věříme, že i nová obchodní partnerství – podařilo se nám totiž získat velké množství nezávazných poptávek, které budeme s klienty v následujících týdnech řešit. Můžeme říci, že zájem projevený přímo na veletrhu dalece předčil naše očekávání.

V mezičase jsme si několikrát odskočili rozšířit obzory na zajímavé přednášky a navazovali kontakty s dalšími vystavovateli. Z dvoudenní akce vznikne také oficiální video prezentace, kterou vám brzy představíme. Opravdu nás těší, jaký zájem balíkový sorter na výstavě  vyvolal. Pokud i vás zajímají nové technologie, principy, postupy a moderní obchod, podívejte se na naše řešení pro logistická centra.