Dopravníkové systémy

Jsme výrobcem a dodavatel dopravníkových systémů.
Poté co nám zadáte nám svůj požadavek na přepravu či manipulaci s vaším produktem a my Vám navrhneme kompletní řešení na klíč.

Dopravníkové systémy se mohou skládat z několika typů dopravníků.
Pro manipulaci je možné využít: poháněné válečkové dopravníky, gravitační válečkové dráhy, pásové dopravníky, dopravníkové zatáčky, kuličkové stoly, točny, závěsné dráhy a s mnoho dalších prvků.

Naši konstruktéři Vám navrhnou a nasimulují ve 3D kreslícím programu Solid Edge celý projekt a předloží ke schválení 3D návrh.

  • Výroba
  • Instalace a zprovoznění
  • Záruční a pozáruční servis

Elektroinstalace

Dopravníkové systémy jsou standardně osazeny několika pohonnými jednotkami, optickými nebo ultrazvukovými senzory a podobně. Všechny místa jsou pak staženy do centrálního elektro rozvaděče kterým se celý dopravníkový systém řídí.

Řídící systémy
Dopravníkový systém standardně osazujeme PLC řídící jednotkou Siemens, s dotykovým displejem, kterým se snadno a intuitivně systém ovládá.

Pneumatické prvky

Hydraulické prvky

Bezpečnost

Zabezpečení dopravníkového systému nebo celé výrobní linky je zpravidla řešeno ochranným oplocením a dále pak funkčními bezpečnostní prvky jako jsou světelné závory, laser scannery, tlačítka nouzového zastavení a další.

  • Kontaktní formulář

    Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
    Souhlas