Pásové dopravníky

Pásové dopravníky - typy

Naším hlavním výrobním programem jsou dopravníkové systémy, které pro Vás navrhneme a dodáme na klíč. Dopravníkové systémy se mohou skládat z různých modulů.
Do výrobních linek se používají především pásové dopravníky nebo válečkové dopravníky.

Manipulaci vašich produktů – vyřešíme za Vás

Pokud řešíte samostatný pásový dopravník nebo válečkový dopravník dodáme vám jen samostatný stroj, který vám ovšem postavíme přesně na míru

Válečkové a pásové dopravníky řešíme kompletně od vlastní konstrukce po výrobu a montáž. Naší výhodou jsou dlouholeté zkušenosti v oboru manipulační techniky, kterými zaručujeme vysokou kvalitu produktů. Naše stroje najdou uplatnění v mnoha oborech. Jedním z odvětví jsou i dopravníky do stavebnictví, které jsou ideální na přepravu suti či kamení. Přepravování těchto těžkých materiálů Vám naše dopravníkové pásy zrychlí a usnadní.

V naší nabídce také naleznete pásové dopravníky pro domácí využití, tento stroj ocení ti, kteří si chtějí ušetřit námahu, ale nevyužijí dopravník každý den. Využijete jej především jako dopravník na skládání uhlí, uplatnění však najde i jako dopravník na přepravu dřeva, či ovoce nebo zeleniny.

Záruční a pozáruční podmínky
Naše firma zajišťuje záruční i pozáruční servis na námi dodané dopravníkové systémy i ostatní stroje. Samozřejmostí je prodej náhradních dílů jako jsou dopravníkové pásy, elektromotory a ložiska.

  • Kontaktní formulář

    Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
    Souhlas