Pásový dopravník STANDARD

Pásový dopravník STANDARD

Univerzální pásový dopravník je určen pro středně těžké zatížení. Najde uplatnění při jakékoliv manipulaci s materiálem. Nejčastěji se využívá jako pásový dopravník na uhlí, na dřevo, štěpky, piliny, stavební materiál nebo suť.

Základem pásového dopravníku je lehká ocelová konstrukce. Pásy dopravníku jsou dodávány s násypkou a skluzovým plechem pro přesné přemístění materiálu. Dopravník je možné osadit hladkým pásem (použití pásu ve vodorovné poloze) nebo pásem s unašeči (použití pásu pod sklonem). Samotný pás dopravníku je vyroben z PVC a má šířku 280 mm.

Dopravník STANDARD je možné objednat v eshopu. Nabízíme základní délky: 2m, 3m, 4m, 5m, 6m, 7m, 8m. Všechny nabízené varianty jsou skladem.

Objednat v E-shopu

STANDARD je mobilní dopravník, který má manipulační kolečka. Snadno se přemisťuje a v základní verzi je vybaven nastavitelnými stojany. Díky nim lze nastavit potřebný úhel sklonu.

Elektro motor dopravníku a šneková převodovka poskytuje silný výkon 0,75 kw. Napájení pásového dopravníku je zajištěno přes zásuvku s napětím 230 V. Odolný dopravníkový pás je možné ovládat přes řídící skříň, která nabízí funkce Start, Stop a Central stop. Volitelná rychlost pásu je 1750mm/s, 850mm/s nebo 450mm/s.

V nabídce našeho eshopu naleznete i balící stroje, dopravníkové systémy nebo  válečkové dopravníky.

Volitelné příslušenství:

  • Bočnice dopravníku vysoké 100 mm + boční chránící pásky.
  • Bočnice je vhodné využít při přepravně sypkých materiálů.
  • Kontaktní formulář

    Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
    Souhlas